PostWysany: Nie 0:31, 23 Mar 2014Temat postu: ;D

Piszę staram, bo myciem to ciężko nazwać :-/ raczej walka o przetrwanie, żeby mnie nie walnal, nie ugryzł albo kopnął ogloszenia towarzyskie a jesli juz mieszkacie za granica to gdzie jestescie i jak Wam sie podoba?
Teraz w maju robie mature , biore ukochaną i spadam jak najdalej !!
Do prawdziwej kobiety:
ONE SĄ PO PROSTU SUPER ZPEŁNIE NIE ROZUMIEM JAK DZIEWCZYNY MOGĄ NOSIC TORBY WIELKOSCI PACZKI PO CUKRZE
wczoraj wyszłam ze szpitala.
see_you to miło, że lekarz powiedział Ci, że jak będziesz pełnoletnia to coś da się zrobić.

do czy aby: ogloszenia towarzyskie Ogórek

Albo mają tak mało sędziów w Przemyślu. hej dziewczyny zaglada tu jeszcze ktos v.v.v. Toxo może się uaktywnić dopiero po 16-20latach. Zaczęłam się odchudzać: seks ogłoszenia
Mieszkam niedaleko Fano - Marche Dziękuję. Jestesmy zareczeni. Za mało danych. Dawniej tak nie było. Witam hadziajka84 Ty Łobuzie!
od dzis na nowo zaczynam głodowke!!
ja wlasnie zjadlam talerz zupy.
wesoła,taka optymistyczna.
Trudno powiedzieć na ile razy starcza?!
Drugie śniadanie:
) ale moze psychotropy pomoga i sie przemoge
A ja i tak jestem w stanie depresyjno + oplakanym.......
Ginekolog wysłał mnie do szpitala na łyżeczkowanie mówiąc, że zabieg trwa tylko chwilę i w ten sam dzień wrócę do domu.
z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje!!
Szkoda ze ta marka się marnuje ..