Index FAQ Uytkownicy Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Szukaj Zaloguj
Forum Forum klasy 3A Strona Gwna
By Aidan Mcgurran

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona Gwna ORGANIZACJA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat

Doczy: 24 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Sob 22:28, 22 Mar 2014 Temat postu: By Aidan Mcgurran

Noooo, nie widzę problemu! [link widoczny dla zalogowanych] Wybaczam jej tylko dlatego, że jedzie z moją siostrą na tydzień do Włoch Cieszę się nawet że wreszcie wypocznie, bo ciężko pracuje i jak przyjeżdża do Polski to też nie ma czasu na nic, bo chce mi pomóc przy dzieciach. Nie radze zbyt dlugo stosowac olejku rycynowego na skore!!
Zdecydowałam się na depilację laserowa ,by w końcu móc założyć szorty , spódniczkę no i bikini.
pisz jak tam sie mają twoje plany zwiazane z tym wieczorem, no i kiedy masz wesele, tzn.będziesz świadkiem

Po_la wieczorne sikniecie? [link widoczny dla zalogowanych] Sama mam kłopoty z zajściem w ciążę,więc nic ci nie zaoferuje oprócz wsparcia duchowego.Znam jednak parę,która starała się ( leczyła też) 18 lat o dzidziusia.URODZIŁ IM SIĘ TERAZ W GRUDNIU!!!!!

do night-life-------------------> INXS \Baby don`t cry\ Posłuchaj mojej rady.Olej gościa który leci tylko na ładne szmatki i buzię;/Co warty jest chłopak który rzuca Cię dla innej tylko dlatego ,że ona została miss szkoły? I nie musi to być wcale nie wiadomo jak wielki wysiłek. a dopiero we wrześniu, bo lipiec, sierpień to miesiące urlopowe!! Przez te 13 lat jak ja mieszkam w innym kraju spotkalam moze gora 10 pozadnych mulzumaninow. [link widoczny dla zalogowanych]
Benusik zostało nam jeszcze 3 miesiące, albo już 7 miesiąc więc brzuszek zacznie rosnąć w końcu. taka... czesc ja mam tokso oczną prosze o odpisanie na ten temat Do Antymuslim... I tu najlepiej się potwierdza powiedzenie, że tanie mięso psy jadają niestety. a chcialabym 11 kg. Czyli nie ma co liczyć na zmianę kształtu ust??
a one(cycki) do mnie wogole nie pasuja waze 53 kg nosze spodnie rozm 36 a bluski musze kupowac 38 lub wieksze jestem do tego niska
Potem znow za pare godzin aż wypełnie słoik (góra 1-2 dni tak leży zakręcony na meblach).
nie prostujesz nog kolanach tylko \poruszasz ta cala konstrukcja\ - ciagle trzymasz nogi ugiete pod katem prostym i lekko nimi hustasz (ale w strone podlogi a nie klatki piersiowej, czyli nie przyciagasz nog do brzucha ale w druga strone)
Praca sie pewnie znajdzie sądząc po ilości napotykanych rodaków.
Jak wrocila, to stwierdzila,ze jednak moj poczatkowy pomysl byl dobry i ze nalozy mi kolor, taki jaki chcialam!!??

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona Gwna -> ORGANIZACJA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo