Index FAQ Użytkownicy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Szukaj Zaloguj
Forum Forum klasy 3A Strona Główna
CZY ODRAZU MOZNA WSTAWAC?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona Główna ORGANIZACJA
Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 24 Sty 2014

PostWysłany: Czw 1:25, 20 Mar 2014 Temat postu: CZY ODRAZU MOZNA WSTAWAC?

Można się onanizować nawet w czasie pierwszego dnia okresu. [link widoczny dla zalogowanych] Czekam. leczenie kanałowe miałam wczoraj, nic a nic nie bolało wiec dziwie sie ogólnej opinii tego zabiegu że taki bolesny
Pozdrawiam raz jeszcze i odezwe sie niebawem,a glodoweczke robie zaraz po swietach a w swieta ,co nie znaczy ze w swieta pozwole sobie na wszytko
Obsluga bardzo zle wykwalifikowana, brak kilamtyzacji (popsula sie), i brak autokaru (bo byl wypadek...)w Londynie ktory mial nas zawiesc do Manhcesteru - przesiadki sa zawsze.
Pozdrawiam!!
)Ale on potrafi tak do mnie dojść rozmową i tłumaczeniem .A najcudowniejsze jest to ze z roku na rok im bardziej się poznajemy to coraz bardziej kochamy.Zawsze mi powtarza że to że jestem ja i dzieci w jego życiu to najcudowniejsze co mogło mu się przydażyć, a ja za nim bym poszła na koniec świata.....nigdy bym nie pomyślała ze po tym co przeszłam będe potrafiła tak mocno pokochać !!!!wszystkim kobietą którym świat się zawalił tak jak mnie kiedys :
kama, nie chciałam cię obrazić bużka

Super dobierajÄ… kolory i fryzurki [link widoczny dla zalogowanych] A ja mam zbyt wysoki....

Również hula hop. i nic! Wizyty nie sa drogie ale co pol roku i na taki czas wypisywane sa RECEPTY. Skoro jesteś już w III trymestrze a badanie było niedawno to nie ma potrzeby go już robić. może cos mi podpowiecie [link widoczny dla zalogowanych]
Hej Mama Nikoli,nie wiem,co masz do Stasia....lub innych tego typu imion.Mój syn nazywa się Staś i uważam,że to najpiękniejsze imię na świecie....i ostatnio bardzo modne. z tego co mowila nie chodzilo o sprzatanie nago, tylko w jakims skapym stroju, wynagrodzenie oczywiscie killkakrotnie wyzsze kumpela mowila ze odrzucala te oferty, ale ja niewiem co bym zrobila mysle ze jakbym miala sprzatac tak zupelnie nago to bym sie zabardzo krepowala i tez bym sie nie zgodzila na to, ale sprzatanie w jakims skąpym fartuszku czy cos podobnego czemu nie? omlet z 2 jaj+ pomidor a dlugotrwale noszenie sztucznego fajansu-prowadzi do trwalego uszkodzenia plytki paznokcia-sdtaje sie ona brzydka,sucha,cienka,lamliwa... Zawsze trzeba miec nadzieje i myslec pozytywnie. czernie i beże ale są też inne fajne kolorki a nie koszmarny ,niemowlęcy róż Zrobię badanie w piątek, ale już chyba nic słodkiego nie będę jadła, chociaż i tak nie jem prawie wcale.
ano fajny ma

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona Główna -> ORGANIZACJA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)