Index FAQ U¿ytkownicy Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Szukaj Zaloguj
Forum Forum klasy 3A Strona G³ówna
Mój mąż odmawia współżycia, trwa to już trzy lata.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona G³ówna ORGANIZACJA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Czw 10:51, 27 Mar 2014 Temat postu: Mój mąż odmawia współżycia, trwa to już trzy lata.

4. [link widoczny dla zalogowanych] jak wieszak moze byc w ogole kobieta....
dziekuje za pomoc jesli bedziecie miec jeszcze jakies pomysly,to chetnie przyjme
kiedyś nawet stoiąc w kolejce do kasy powiedziałam że zapomniałam chusteczek do nosa a on ze swoim uśmieszkiem podał mi oczywiście velvety.

- Kiss Pariss [link widoczny dla zalogowanych] dajcie szansę nawet cichym myszkom, bo one zrobią fryzurę o niebo lepiej, niż te tzw gwiazdy.

I skutkuje....Kazdemu sluze porada, bo wiem jaki to cholerny ciezar jest a psychika odmawia czlowiekowi posluszenstwa! o ja piwka nie uraczę przez miesiąc, bo mam silne leki na kręgosłup. Mówię wam przeczytałam te wszystkie posty i jeszcze bardziej zaczęłam się bać !! rano dlonie sa przykurczone musze rozmasowac sciegna zeby w miare swobodnie ruszac dlonmi. najlepsza jest natka zielonej pietruszki ..i umycie dwa razy zębów(chociąz zapach czosnku wydostaje się przez pory skóry i czuć go nawet dzień po zjedzeniu..) [link widoczny dla zalogowanych]
będę wdzięczna za odpowiedź Stanik powinien TRZYMAĆ, wskazane jest żeby było ciut mniej w staniku niż w obwodzie pod biustem. richardson to po męzu jest rzeciez. Elpido pare lat temu mialam laserowo wygladzana blizne na kase chorych w Siemianowicach Slaskich i bylam strasznie niezadowolona!Otoz powiekszyli mi blizne!Zdecydowalam sie na lasery za namowa mojej ciotki ktora przekonala mnie ze lepsze to niz ciecie!Dalam sie namowic a potem zalowalam..zdecydowalam sie wiec na wyciecie blizny co juz przed laserami planowalam.. Cóż, ja to samo pytanie zadawałam osobom, które już wyjechały. może się da. Nie wyglądają moim zdaniem na zrobione.
Witam.
hej laski, jak wam idzie z cwiczeniami?
Widmo tej operacji zawsze gdzieś tam nade mną wisiało, ale nigdy nie miało terminu.
Także moje kochane kobietki, nigdy nie przestawcie wierzyć, ale też nie dajcie zawładnąć tej myśli całe swoje życie!!!
Aha i mam nie mało do zrzucenia bo waże 82kg przy wzroscie 164 wiec jest co spalac

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona G³ówna -> ORGANIZACJA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Mo¿esz pisaæ nowe tematy