Index FAQ Użytkownicy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Szukaj Zaloguj
Forum Forum klasy 3A Strona Główna
Paznokiec jest juz prawie calkowicie wyprowadzony.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona Główna ORGANIZACJA
Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 24 Sty 2014

PostWysłany: Wto 4:01, 25 Mar 2014 Temat postu: Paznokiec jest juz prawie calkowicie wyprowadzony.

U mnie korekta nosa wyszła bardzo dobrze, ale ja chciałam bardziej spektakularnego efektu. [link widoczny dla zalogowanych] Niższe są lepsze! Ja mialam największy problem w Berlinie.
Telefon ..
To, że robisz kupę raz na 3 dni to nie jest zatwardzenie, tylko masy kałowej mało i nie nazbiera się na codzienne wypróżnianie

To ze nie doczytałas o Brodce nie znaczy ze nie jest w ciązy. [link widoczny dla zalogowanych] Szkoda tylko, że wizyta sporo kosztuje (120,00 zł).

Moze ktos napisac tu przepis? Kłamstwo Grzech Grzech Złe Grzech Grzech Szkodliwe Złe kreci mi sie w glowie..w ogole czuje sie jakas taka slaba, mój mam czarne włosy i chce miec braz a na dole chce miec czerwone...boje sie zejsc z koloru poniewaz sciagnełąm sobie kawałęk z tyłu i mi sie skruszyły a ja nie chce byc łysa Ja na metce swetra z HΜ widziałam made in Kambodia, co dało mi do myślenia, bo stamtąd bawełna jest podobno niskiej jakości, co bardzo wiele wyjaśnia... [link widoczny dla zalogowanych]
bo ja już żygam od tego O to super, że nie będę sama Ja mam 22 lata. lekarz przepisal mi te dwa leki, mowiąć zużyj te 2 opakowania (albothyl ma 6 globułek, a gynalgin 10 tabletek) i teraz nie wiem od ktorego leku zaczac? Ręce i łydki jak u kościotrupa też niezależnie od wagi. Coś zaczęło się dziać..Zaczerwienienie, jakieś wycieki.. Maslo archaidowe najbardziej dostepne na rynku maslo orzechowe czyli Peanut Butter zawiera okolo 50% tluszczu czyli sie nie bardzo nadaje. nie da się zrobić tak, żeby nic nie było widać żadną metodą.
Ogólnie mam wrażenie że nie liczy się edukacja tylko klienci, którzy płacą za usługę...
Ona siÄ™ zrasta, ale jak dotychczas nie wynaleziono metody na zlikwidowanie jej.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona Główna -> ORGANIZACJA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)