Index FAQ U¿ytkownicy Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Szukaj Zaloguj
Forum Forum klasy 3A Strona G³ówna
Poszukuje dobrego gniekologa we Wrocławiu, może ktoś pole

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona G³ówna ORGANIZACJA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Wto 0:36, 25 Mar 2014 Temat postu: Poszukuje dobrego gniekologa we WrocÅ‚awiu, może ktoÅ› pole

Też mam pytanie apropo bólu. [link widoczny dla zalogowanych] bedziesz jej pozniej zazdrosic jak bedziesz miec 30 lat a Jablczyska ,majac 30 lat bedzie wygladac na 25
Sie wkurzylam, chyba teraz pójde tam dgzie ona chodziła, bo drugi raz nie dam sie ogolic!
Zważe sie jtro to napiszę

Mam takie pytanie odnośnie ważności książeczki, w zeszłym roku wyrabiałam ją żeby jechać jako wychowawca na kolonie i mam wpisana datę ważności następująco: [link widoczny dla zalogowanych] Moim zdaniem Wercia jest brzydka, w technikum mialam nauczycielke wygladajaca identycznie i o takim stylu ubierania sie jak Rosati.

Pozdrawiam do usłyszenia!!!! exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym Niekiedy bywa tak,. no, szkoda waldka goszcza ;((( [link widoczny dla zalogowanych]
ale inne osoby mówią ze laser szkodzi bo działa jak woda na kwiaty;( i juz sama nie wiem co mam robic;( a te mascie ktore mi podałas(es) to są skuteczne na takie dosyc duze bliznowce?? teraz jak czytam objawy tokso to chyba to bylo to - powiekszone wezly karkowe i szyjne, z guzkami, bole gardla, objawy podobne do grypy , bole miesni , nie dostalam zadnych lekow i badan szczegolowych bo lekarz stwierdzil ze to przechodzona infekcja wezlow ( teraz nie mam takich objawow ) w tym czasie mialam robione trzy razy badania krwii , co trzy miesiace, po ostatnich informowalam lekarza, ze mam zamiar zajsc w ciaze i czy juz moge, stwierdzil ze infekcja jest juz przebyta i nie ma obaw, guzki zanikły, a teraz taki wynik. Chciałam Ci tylko pokazac ze medycyna to nie matematyka. Ja tez sie czułam lżejsza, miałam dobry humor, fajne uczucie. Tylko nie na koturnach 10 USA, więc 12 UK i 40 Eur - to mnie cieszy Kawałek moich włosów:
Oprócz porządków po malowaniu
Witam.
zmieniamy sie niestety
mialam takie dwa....

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum klasy 3A Strona G³ówna -> ORGANIZACJA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów